Способи оплати

Оплата готівкою
Розрахунок можливий виключно в українських гривнях. Оплатити замовлення можна у кур’єра після доставки товару або в момент отримання.

Оплата банківськими картами
Оплата банківськими картами Visa, MasterCard, Maestro через Приват24, Liqpay , Термінал
Після підтвердження замовлення Вам на електронну адресу або за допомогою SMS прийде рахунок з докладними інструкціями з оплати і посиланням на сторінку платіжної системи, де Ви зможете оплатити замовлення.
Віза – оплата картою Маестро – оплата картою Мастеркард – оплата картою

Віза - оплата картою Маестро - оплата картою  Мастеркард - оплата картою

Передача даних здійснюється по захищеному каналу із застосуванням сучасних методів шифрування, при цьому виключається будь-яка можливість перехоплення конфіденційної інформ ації.

Безготівковий розрахунок
Безготівкова форма розрахунку можлива за умови укладення договору з юридичними особами або організаціями.

Доставка

1. Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (накладна покупця), необхідно скласти акт невідповідності.Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження Вам необхідно відмовитися від посилки або пред’явити претензії службі доставки. Служба доставки відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.
У разі якщо дана ситуація буде мати місце – обов’язково повідомте нам про те, що трапилося за тел. (066) 221-33-30

1.1 Після передачі замовлення в службу доставки клієнту відправляється sms з номером товарно-транспортної накладної

1.2 При онлайн-оплаті: для отримання замовлення необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу

при виникненні будь-яких питань Ви завжди можете зателефонувати за номером (066) 221-33-30 або написати на електронну пошту: office@folansi.com.ua